Robusta'dan yüzde 75'e kadar verimlilik avantajı • digital report

Teknoloji

Robusta’dan yüzde 75’e kadar verimlilik avantajı

Yazı:  | 

Dijital iş gücü çözümleri sunan Robusta, her sektördeki iş akışlarını yazılım robotlarıyla hızla otomasyona geçiren projeler gerçekleştiriyor. Yapılanmasına hız veren şirket, bir basın toplantısıyla Robusta RPA, ürününü tanıttı.

Aydın Ersöz ve Ümit Atalay’ın yatırımı ve sektör deneyimi ile güçlenen Robusta, yeni ürünüyle kurumlarda %75’e varan verimlilik avantajı elde ediyor. Elle gerçekleştirilen süreçleri yapay zeka ürünleriyle otomatik hâle getiren Robusta RPA, müşteri deneyimlerini iyileştiriyor ve gelişmiş robotlarlastandart iş süreçlerini otomatikleştiriyor.

Müşterilerin süreç keşfinden canlıya geçişe kadar her aşamada yanında olan şirketin genel müdürü Murat Dayanıklı, şöyle konuştu: “Ofis çalışanlarının gün içerisinde zaman ayırdıkları pek çok rutin, tekrar eden ve öngörülebilir görevleri bulunuyor. Bu görevler şirketlerin iş yükünü artırmanın yanı sıra çalışanların daha katma değerli işlere odaklanmalarını zorlaştırıyor. Çalışan davranışını taklit edebilen otomasyon teknolojileri yardımıyla işleri hızlandıran, iş süreçlerinin kalitesini ve tutarlılığını artıran, işlerin ölçeklenebilmesini destekleyen ve maliyet avantajı sağlayan çözümümüz RPA, şirketlere verimlilik kazandırıyor. Tekrarlı işleri çalışanların üzerinden alan sanal robotlar ile firmalar artık  işlerinin ana fonksiyonlarına odaklanabiliyor.”

Yorumlar