Kingston SSD'lere WMware Ready statüsü • digital report

Marka

Kingston SSD’lere WMware Ready statüsü

Yazı:  | 

Kingston Digital Inc., kurumsal sınıf DC500 serisi SSD’lerinin artık VMware Ready™ statüsüne sahip olduğunu duyurdu. Ayrıntılı bir onay sürecinin ardından elde edilen bu statü, Kingston  DC500R ve DC500M kurumsal SSD modellerinin VMware’in en yüksek onay düzeyini elde ettiğini ve üretim ortamlarına yönelik VMware vSAN ve vSphere’de desteklendiğini gösteriyor.

Yöneticiler neler söyledi?

VMware Teknoloji İş Ortaklığı Program Direktörü Kristen Edwards, “Kingston DC500 serisi SSD’lerin; VMware Ready™ logosu almaya hak kazanmasından mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize Kingston kurumsal SSD modellerini üretim ortamlarında güvenli bir şekilde kullanabileceklerini ve değer alma süresini hızlandırabileceklerini gösteriyor” dedi.

Kingston Kurumsal SSD Ürün Müdürü Cameron Crandall ise şunları söyledi: “Kingston, kurumsal iş yükleri için yüksek düzeyde sürdürülebilir performans sunan daha da önemlisi hem öngörülebilir hem de tutarlı olan sınıfının en iyi kurumsal SSD modellerini geliştirmek için kararlı bir şekilde çalışıyor. VMware’in bu sertifikası, müşterilerin sanal masaüstü altyapısı, operasyonel veri tabanları, web yayınları ve veri analizleri gibi hem okuma odaklı hem de karışık iş yüklerine sahip uygulamalar için DC500 serimizin sunduğu performans ve değerden yararlanacaklarını garanti ediyor.”

vSAN ortamlarına ve vSphere sunucularına yüklenen DC500R ve DC500M sürücüler, sanallaştırma gibi okuma odaklı ve karışık iş yüklerine sahip uygulamalar için üstün Servis Kalitesi (QoS) sunuyor. Kingston veri merkezi serisi SSD’ler, farklı blok boyutları ve sıra derinliklerindeki giriş çıkış ve gecikme dağılımlarını ölçen şirket içinde geliştirilmiş kapsamlı QoS test programları kullanılarak tasarlanıyor ve ardından tutarlılıkla ilgili katı spesifikasyonlarımıza göre ayarlanıyor. Hem DC500R hem de DC500M, yüksek iş hacmi ve öngörülebilir giriş çıkış sağlarken bir yandan da %99,9999 tutarlılık sunan düşük gecikme oranına göre ayarlanıp test ediliyor.

 

VMware Ready program; müşterilerin VMware bulut altyapısıyla çalışma sertifikasına sahip iş ortağı ürünlerini bulmalarını kolaylaştıran Technology Alliance Partner (TAP) programına ortak markalardan biri. Müşteriler bu ürün ve çözümleri kullanarak proje risklerini azaltabiliyor ve özel tasarım çözümler üzerinden maliyet tasarrufu sağlıyor. VMware TAP programında, türünün en iyisi olan teknoloji iş ortakları her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına yönelik en iyi uzmanlığı ve kurumsal çözümü sunma kararlılığını paylaşıyor.

Kingston DC500 serisi SSD’leri burada yer alan online VMware Solution Exchange (VSX) sayfasında bulabilirsiniz.

Kingston Digital, Inc. hakkında

Kingston Digital, Inc. (“KDI”) bellek depolama ürünleri ve teknoloji çözümleri alanlarında dünya lideri Kingston Technology Company Inc.’in Flash bellek iştirakidir. KDI, Fountain Valley, California, ABD merkezli olup 2008 yılında kurulmuştur. Daha fazla bilgi için www.kingston.com/tr adresini ziyaret edin.

Kingston ve Kingston logosu, Kingston Technology Corporation’ın tescilli ticari markalarıdır. IronKey, Kingston Digital Inc.’in tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Tüm ticari markalar ilgili sahiplere aittir.

VMware, vSphere ve VMware Ready, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer yetkili bölgelerde VMware, Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Bu belgede bahsedilen tüm diğer markalar ve adlar ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir.

 

Yorumlar