Ticket yeni mobil uygulamaya kavuştu • digital report

Teknoloji

Ticket yeni mobil uygulamaya kavuştu

Yazı:  | 

Edenred yeni özellikler ekleyerek güncellediği Ticket Türkiye uygulaması ile tüm kullanıcılarına çok daha pratik, içerik olarak da daha zengin ve keyifli bir deneyim sunuyor. Mobil uygulama içerisinde yer alan özellik sayesinde kullanıcılar kendi kartlarını aktif veya bloke edebiliyorlar.
Ticket markası ile dünyada ön ödemeli kuponlarla öğle yemeği hizmeti sisteminin kurucusu ve Türkiye’de de yemek kuponu hizmetini sunan ilk uluslararası firma unvanına sahip olan Edenred, geliştirdiği çözümlerle dijital dünyada da varlığını güçlendirmeye devam ediyor.

Türkiye’nin lider yemek kartı hizmet sağlayıcısı olan Edenred, Ticket markası için geliştirdiği mobil uygulamasına eklediği özellikler ile kullanıcılarının hayatını daha da kolaylaştırıyor.

Kartınızı aktif veya bloke etmek sizin elinizde

Edenred, Ticket markası için geliştirdiği uygulamaya eklediği özellikler ile uygulamanın kullanım yaygınlığını artırmayı amaçlıyor. Ticket Türkiye uygulamasına eklenen ‘’Aktif/Bloke’’ özelliği sayesinde Ticket kart kullanıcılarına, kartlarını aktif veya bloke etme olanağı sağlıyor. Böylelikle kartınız çalınsa veya kaybolsa bile anında bloke ederek kullanıma kapatmaya imkan tanıyor. Anında bloke özelliği sayesinde kart içerisindeki mevcut bakiye korunmuş oluyor. Mobil uygulama üzerinden kart tek bir tıkla bloke edilebiliyor; istendiğinde de bloke yine bir tıkla kaldırılabiliyor.

Kampanyalı restoranlar artık bir tıkla görülebiliyor…

Diğer yandan. Ticket Türkiye’nin güncellenen uygulaması sayesinde kullanıcıların yakınlarındaki kampanyalı restoranları görmesi de artık mümkün hale geliyor. Böylece kart sahipleri çevrelerinde yer alan kampanyalardan hızlıca haberdar olurken; bütçelerine göre de seçim yapabiliyorlar.

İnternetin olduğu her yerdenulaşılabilen kullanıcı dostu ve avantajlarla dolu Ticket Türkiye uygulaması ile Türkiye’nin dört bir yanındaki restoranlar da görüntülenebilirken; kartın harcama hareketleri, harcama noktaları ve yedekleme detayları gibi önemli verilere de rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Yorumlar