Azınlık Raporu, TV dizisi oluyor • digital report

Teknoloji

Azınlık Raporu, TV dizisi oluyor

Yazı:  | 

Fox’un Ocak ayında istediği pilot bölüm kabul edildi. Azınlık Raporu’nun dizisi filmdeki hikayeden 10 yıl sonra geçecek.

Philip K. Dick’in hikayesindeki geleceği gören precog adlı, paranormal olarak olayları önceden gören canlılardan birisi, dizide serbest kalıyor ve normal bir hayat sürmeye çalışıyor. Elbette gelecekten gelen imgeler onu rahatsız ediyor. Bu esnada tanıştığı bir dedektif ise bu yeteneklerinden faydalanıyor.
Steven Spielberg’in şirketi Amblin TV’nin prodüksiyonunu üstlendiği yapımda Godzilla’nın yazarı Max Borenstein da yer alacak. Belli olan oyuncular ise; Meagan Good, Stark Sands, Wilmer Valderrama ve filmde precog’un bakıcısını oynayan Daniel London.

Dizinin bu sonbaharda yayına girmesi hedefleniyor. O zamana kadar film yetmezse, hatta filmi sevdiyseniz, mutlaka hikayesini de okumanızı öneririm. Hem biraz daha farklı hem de ‘gerçek bilim kurgu’ tadı almak isteyenler için daha zevkli.

Yorumlar

80'lerde bir çocukken, Commodore, Atari ve Amiga sayesinde teknolojiye merak duymaya başladı. Bu merak, 15 yıldan uzun süredir yazılara dönüşerek sürüyor, büyüyor.