Splinter Cell 7 Michael Ironside ile dönüş yapıyor

Teknoloji

Ironside’lı yeni Splinter Cell geliyor

Yazı:  | 

Sağlam bir kaynaktan aldığım sızıntıya göre ilk beş Splinter Cell oyununda Sam Fisher adlı esas adamımızı seslendiren Michael Ironside, yedinci oyunda geri dönüyor.

Şimdilik yedinci oyun bir söylenti olsa da kaynağım Ubisoft stüdyolarında, Ironside’ı seslendirme yaparken görmüş. Amy Jo Johnson ile The Space Between filminde oynayan Ironside, film setinde, yeni Splinter Cell‘de seslendirme yaptığını söylemiş. Hatta MoCap aşaması Ubisoft Toronto stüdyolarında şu an yapılıyormuş.

Şu an oyunu hangi stüdyonun yaptığı bilinmiyor (Allah’ım ne olur Montreal olsun, zira Şangay batırıyor) ama Toronto’nun payının büyük olacağını söylüyor. Zira Toronto, For Honor ve Watch_Dogs 2‘ye de yardım ediyor.

İlk üç oyun (birazcık da haydi dördüncü oyun diyelim) favori gizlilik oyunlarımdandı. Conviction ve Blacklist gibi salata yapmazlar da serinin eski ruhuna dönerlerse, mükemmel olur. Muhtemelen az satar ama doğru insana satar ve kendini sevdirir. Ubi’nin o eski kalitesiyle bilinen hâline dönmesi, marka adını battığı çukurdan çıkarması gerekiyor.

E3’te göremedik, umuyorum VGA’ya yetişir.

 

Yorumlar