MediaMarkt'tan Babalar Günü ve Karne kampanyası • digital report

E-ticaret

MediaMarkt’tan Babalar Günü ve Karne kampanyası

Yazı:  | 

Babalar Günü ve karne dönemine denk gelen bu haftasonu için fırsatlar hazırlayan teknoloji perakendecisi, 16 Haziran’a kadar indirimlerin yanı sıra mağazalardaki etkinliklerle de sürpriz armağanlar ve hediye çekleri verecek.

12 Haziran’da MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de başlayan kampanya kapsamında 16 Haziran tarihine kadar farklı kategorilerden binlerce üründe indirimler mevcut.

Tüm MediaMarkt mağazalarında yapılacak etkinliklerde babaların ve çocukların oynayacağı araba yarışında ilk üçe giren isimlere sırasıyla 100, 75 ve 50’şer TL’lik hediye çekleri verilecekken seçili mağazalarda da sürpriz armağanlar dağıtılacak.

İki özel gün için ortak kampanya başlayan MediaMarkt, babalar ve çocuklarına özel birlikte vakit geçirebilecekleri eğlenceli ürün alternatifleri de sunuyor. 12 Haziran’a kadar sürecek indirimler çerçevesinde sadece babalar ve çocuklarının değil, tüm ailenin de birlikte film izleyebileceği veya oyun konsollarını bağlayabileceği televizyonlarda çeşitli indirimler uygulanıyor.

Kampanya ile Philips 108 ekran 4K UHD Smart Led TV 3.999 TL yerine CLUB üyelerine özel 2.999 TL’den ve uydu alıcılı PEAQ 80 ekran Smart Led TV 1099 TL’den satılacak. Samsung 127 ekran 4K UHD Smart Led TV ise Philips MG3720/15 7’si 1 arada erkek bakım kiti hediyesiyle beraber 5699 TL’den satılacak.

Babaları ve çocuklarını bir araya getirecek başka bir indirimli ürün ise oyun konsolları olacak. Xbox One S 1 TB konsol, Battlefield 5 oyun ve 3 aylık Live hediyesiyle beraber 2899 TL yerine 1699 TL’den satılacak. Üstelik MediaMarkt’ta Xbox One S konsollarının yanında Microsoft kumandalarda yüzde 50 indirim ve 6 taksit fırsatı da bulunuyor.

Ayrıca, Paraf ve Worldcard’la ses sistemlerinde ve fotoğraf makinelerine 6 taksit, televizyonlardan, bilgisayarlara, küçük ev aletlerinden, beyaz eşyalara 12 taksit yapılacak.

Yorumlar