Geçmişten ders alan kripto para platformu Bitci yayında • digital report

Fintech

Geçmişten ders alan kripto para platformu Bitci yayında

Yazı:  | 

Geçmiş hareket analizleri, kâr-zarar istatistikleri ve işlem şemalarıyla tamamen bütünleşik bir hizmet veren ilk ve tek dijital para platformu Bitci.com hizmete girdi.

Teknolojide yaşanan gelişmeler, kaçınılmaz olarak ekonomi birimlerini ve politikalarını da etkiliyor.Bugün yoğun bir şekilde yatırım aracı olarak kullanılan kripto paralar, yakın gelecekte dünya ekonomisi ve günlük ödeme yöntemlerinde devrimsel bir değişim başlatmaya hazırlanıyor. Şeffaf işleyiş sistemi, geçmiş hareket analizleri, kâr-zarar istatistikleri ve işlem şemalarıyla tamamen bütünleşik bir hizmet veren ilk ve tek dijital para platformu olan Bitci.com, kendini Türkiye’nin en yenilikçi dijital para borsası olarak tanımlıyor ve Türkiye’de yeni nesil yatırım sürecini başlatıyor.

Doğru yönlendirme için analizden faydalanıyor
Türkiye dijital para borsalarının deneyimli yatırımcısı Burak Çağdaş Çağlar tarafından, yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda kurgulanan Bitci.com; bünyesinde sunduğu tüm hizmetlerle yatırımcıları en doğru şekilde yönlendirmeyi ve yatırım süreci boyunca ihtiyaç duyulan tüm unsurları tek bir platformdan sağlamayı hedefliyor.

Kullanıcı hareketlerini kaydeden ve bunları analiz ederek periyodik olarak kullanıcılara raporlayan Bitci.com, kullanıcı deneyimini ve global kullanıcı alışkanlıklarını temel alan bir sistem üzerinde çalışıyor.

Yatırım sürecinde  gerçekleşen tüm hareketleri grafikler, istatistikler ve kâr – zarar tabloları ile ücretsiz olarak paylaşan Bitci.com, şeffaf ve yüksek güvenlikli sistemi ile yatırımcılara maksimum kazanç sağlamayı amaçlıyor. Platform, kullanıcıların sahip olduğu her yatırımı, olası her duruma karşı korumak için özel olarak geliştirilen yüksek bireysel güvenlik sistemine de sahip.

Yorumlar